20.07.2021 10:00 1 AB

II kolejka Wakacyjnej Ligi za nami

AB/GOSRiT

Dokładnie 40 drużyn - tyle zagrało podczas II kolejki Wakacyjnej Ligi w Kębłowie. Najliczniej stawiły się drużyny w kategorii U-21. Tam triumfatorem okazała się drużyna Zaraz Podam, tuż za nią uplasowała się Albania.

Impreza zorganizowana przez Maksyma Graczyka we współpracy z Pawłem Radeckim od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród młodych piłkarzy. Podczas pierwszego turnieju w U-21 pojawiło się aż 15 drużyn. Tym razem rekord został ponownie pobity a na boisku wystąpiło 16 zespołów w tej kategorii. Tylko podczas rozgrywek do lat 21 rozegrano aż 32 mecze. Spotkania były bardzo wyrównane, świadczy o tym fakt że zarówno półfinały, finał i mecz o trzecie miejsce zakończyły się po rzutach karnych. Finalnie ze zwycięstwa cieszyła się drużyna Zaraz Podam, za nią uplasowały się Albania, RKS Wojak i Dzikie Kaczki. W całej lidze po dwóch turniejach prowadzi Zaraz Podam. Na drugim miejscu jest Albania, która traci 10 punktów do lidera. Podium zamyka Duma Pomorza.

W kategorii do lat 14 rywalizacja także była wyrównana, jednak Sandały Mojżesza pozostały dalej niepokonane. Do rozgrywek ponownie przystąpiło 7 drużyn. W półfinałach tak jak w przypadku pierwszego turnieju zameldowały się: FC Laga na Olka, Indonezja i Sandały Mojżesza. Po raz pierwszy w grze o medale znalazł się Milwood. Mecz Finałowy zakończył się wynikiem 3:2. Po wyrównanym finale Sandały Mojżesza pokonały FC Lagę na Olka.

W rozgrywkach U-9 i U-11 pojawiło się w sumie 7 drużyn. Do lat 9 zwyciężyły Czerwone Diabły a do lat 11 Lechia. Kolejne spotkania najmłodszych zostaną rozegrane już w piątek o 15:00.

Po zakończeniu II kolejki młodzi piłkarze otrzymali nagrody, które wręczył Piotr Klecha- dyrektor GOSRiT Luzino. Nagrody zostały ufundowane przez LZS a głównym patronem Ligi jest Gmina Luzino.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24