20.07.2021 08:30 0 WH/GOSRiT Luzino

Przed nami finał XXII Turnieju o Puchar Wójta Gminy Luzino

Źródło: GOSRiT Luzino

W niedzielę (18 lipca) na boiskach sołeckich w Zelewie i Milwinie odbyły się się eliminacje XXII Turnieju o Puchar Wójta Gminy Luzino. Poznaliśmy finałowe drużyny z grupy A i B, które zmierzą się ze sobą na boisku.

Łącznie na murawie spotkało się siedem zespołów. Z grupy A, LZS Sołecka Kębłowo nie skompletowała składu, ale to właśnie tam była zacięta rywalizacja.

Każda z drużyn z grupy A - LZS Suchocki Zelewo, LZS Błyskawica Luzino oraz Cyklopy Wyszecino – wygrała po jednym pojedynku, zdobyła po trzy punkty i o awansie decydowały zdobyte bramki – relacjonuje Piotr Klecha z GOSRiT Luzino.

Z awansu cieszyli się piłkarze Zalewa i Wyszecina. Zaś w grupie B najlepszą drużyną okazała się LZS Sołecka Kochanowo z dobytkiem sześciu punktów.

O drugie premiowane awansem miejsce trwała bardzo zacięta rywalizacja. Zarówno LZS Sołecka Robakowo, jak i LZS Sołecka Milwino, po trzech meczach grupowych miały taki sam bilans punktów i bramek. O awansie zdecydował konkurs rzutów karnych – dodaje Klecha.

Lepsi w rzutach karnych byli zawodnicy Robakowa, którzy dostali się do finału. Na czwartym miejscu znaleźli się piłkarze LZS Trak Barłomino.

Źródło: GOSRiT Luzino Źródło: GOSRiT Luzino Źródło: GOSRiT Luzino Źródło: GOSRiT Luzino Źródło: GOSRiT Luzino

Najważniejszy mecz, który wyłoni zwycięzcę XXII Turnieju o Puchar Wójta Gminy Luzino, rozegra się w niedzielę (25 lipca) na stadionie GOSRiT Luzino.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24