19.07.2021 13:00 8 WH/KMP w Gdyni

Gdynia: Ukradli kilka par okularów? Policja poszukuje podejrzanych

Źródło: KMP w Gdyni

Kobieta i mężczyzna mieli ukraść cztery pary okularów w gdyńskim centrum handlowym. Policjanci opublikowali wizerunek podejrzanych i apelują o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają parę.

Do zdarzenia doszło w czerwcu 2021 roku w jednym z centrów handlowych w Gdyni.

Policjanci prowadzą czynności w sprawie kradzieży czterech par okularów. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą mogą mieć kobieta i mężczyzna, których wizerunek publikujemy – informuje asp. Jolanta Grunert z gdyńskiej komendy.

Z monitoringu wynika, że kobieta ma około 30 lat, długie, czarne włosy, spięte w koński ogon. W dniu zdarzenia miała na sobie białą koszulkę z nadrukiem z przodu, krótkie jeansowe spodenki, czarne tenisówki, na głowie okulary przeciwsłoneczne, czarną maseczkę na twarzy, na ramieniu przewieszoną czarną torebkę.

Źródło: KMP w Gdyni

Mężczyzna ma około 30 lat, jest szatynem, o krótkich włosach z przedziałkiem (czesane na prawą stronę). W dniu zdarzenia miał na sobie jasną koszulkę polo, spodnie do kolan, czarne tenisówki i czarną maseczkę na twarzy.

Źródło: KMP w Gdyni

Wszystkie osoby, które rozpoznają podejrzanych lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdyni pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24