13.07.2021 12:55 2 WH/mat.pras. Materiał partnera

Adrenalina i mnóstwo emocji - kaskaderzy pojawią się w Jastrzębiej Górze!

Fot. mat. pras.

Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak na planie hollywoodzkiego filmu akcji? Teraz masz do tego niepowtarzalną okazję. Grupa naszych kaskaderów światowej klasy dostarczy Ci porządną dawkę adrenaliny. Nie wierzysz? Sam się przekonaj i wpadnij na nasz pokaz!

Ryk sportowych silników, większe i mniejsze kraksy oraz wiwaty podnieconego tłumu z pewnością zrobią na Tobie wrażenie. Widzimy się w Jastrzębiej Górze na parkingu przy ul. Klifowej/Rozewskiej codziennie od środy (14 lipca) do niedzieli (18 lipca) włącznie o godzinie 20:00. Zapiszcie tę datę w kalendarzu i wpadajcie na najlepsze kaskaderskie show.
Emocje gwarantowane!!!

Zapraszamy Cię na imprezę na świeżym powietrzu przepełnioną muzyczną energią, efektownymi efektami świetlnymi z elementami pirotechnicznymi – zabawa ogniem i robienie dymu to nasza specjalność!

Zapewniamy zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem:

— POKAZY DRIFTU przy akompaniamencie rozgrzanych silników i kłębach dymu spalonych opon,

— KONTROLOWANE WYPADKI,

— PRZEJAZDY PRZEZ ŚCIANĘ OGNIA Z CZŁOWIEKIEM NA MASCE,

— PRZEBIJANIE GŁOWĄ PŁONĄCEJ ŚCIANY BĘDĄC JEDNOCZEŚCIE NA MASCE BMW,

— JAZDA NA BOCZNYCH KOŁACH SAMOCHODEM CZY QUADEM,

— Zaciekłą jazda i demolka ogromnym MONSTER TRUCKIEM wyposażonym w pokaźną V8

— A jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn to z tego błędu wyprowadzi go Rajmund biorąc z publiczności odważne kobiety na  przejażdżkę SAMOCHODEM NA DWÓCH KOŁACH

— JEDYNY W POLSCE DRAGSTER!

— I TO NOWE “COŚ” - JEDYNY W POLSCE AUTOROBOT -niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki,

— oraz zupełnie nowy MONSTER TRUCK! 

Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras.

Informacja od organizatora:

Wychodząc naprzeciw naszym najmłodszym fanom na zakończenie pokazu będą mogli zupełnie za FREE przejechać się jednym z naszych potężnych MONSTER TRUCKÓW!

UWAGA! Bilety do nabycia w kasach, bezpośrednio przed danym programem!

JASTRZĘBIA GÓRA

14.07 ŚRODA 20:00

15.07 CZWARTEK 20:00

16.07 PIĄTEK 20:00

17.07 SOBOTA 20:00

18.07 NIEDZIELA 20:00

PARKING UL. KLIFOWA/ROZEWSKA


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24