12.07.2021 14:00 0 NW/Port Lotniczy w Gdańsku

Z Gdańska polecisz w świat - Ryanair rozwija siatkę połączeń

Źródło:Port Lotniczy w Gdańsku

Ryanair będzie wykonywał z Gdańska ponad 100 lotów w 32 kierunkach tygodniowo. Na wakacje polecimy w nowe miejsca, między innymi do Chanii, Billund (Legoland) i Zadaru.

Wakacyjne kierunki do Alicante, Barcelony, Burgas i na Maltę – w tym sezonie Port Lotniczy w Gdańsku oferuje obszerną listę kierunków, w które turyści będą mogli udać się na zasłużony wypoczynek.

Źródło:Port Lotniczy w Gdańsku

Ryanair rozwija siatkę połączeń z Gdańska. Rozkład lotów na lato 2021 obejmuje ponad 100 lotów tygodniowo w 32 kierunkach. Polecimy także w nowe miejsca: Na Santorini, Korfu, do Zadaru, Chanii i Billund (Legoland). Nie zabraknie także lotów do miast Europy takich jak Mediolan, Londyn czy Kopenhaga.

Liczymy, że po długiej przerwie spowodowanej pandemią, mimo występujących nadal trudności, nasi pasażerowie będą korzystać z tych propozycji i latać z Gdańska na wakacje do Hiszpanii, Grecji, Chorwacji, Bułgarii oraz na Maltę i Cypr – mówi Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Źródło:Port Lotniczy w Gdańsku

Pasażerowie mogą liczyć na loty do miast europejskich w niższych cenach, mając na uwadze, że w przypadku zmiany planów mogą przesunąć termin wyjazdu dwukrotnie aż do grudnia 2021 roku, bez dodatkowej opłaty.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24