W Przetoczynie doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki. Poszkodowany został kierowca osobówki. Droga jest całkowicie zablokowana.
We wtorek (22 czerwca) około godz. 16:00 doszło do wypadku na ulicy Pomorskiej. W zdarzeniu ubrały udział dwa pojazdy - osobówka i samochód ciężarowy.
– Poszkodowana została jedna osoba – kierowca samochodu osobowego, która doznała urazu głowy - poinformował dyżury wejherowskiej straży pożarnej.
Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Droga została całkowicie zablokowana.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.