10.11.2010 18:15 0

Debaty wyborcze w TTM - kandydaci na prezydenta Wejherowa

fot. Gabriel Besta

Dziś odbyła się kolejna „DEBATA NA ŻYWO” na antenie Telewizji TTM, gośćmi gospodarza spotkania Grzegorza Żaczka byli kandydaci na prezydenta Wejherowa, a są nimi: reprezentujący KW Platforma Obywatelska RP - Maciej Łukowicz oraz reprezentujący KW Sojusz Lewicy Demokratycznej – Krzysztof Sokołowski.

W studio Telewizji TTM obecny miał być również reprezentujący KWW Wolę Wejherowo - Krzysztof Hildebrandt, jednak mimo zaproszenia, które otrzymał blisko 2 tygodnie temu- 29 października oraz późniejszej propozycji przesunięcia, wyjątkowo, spotkania na godzinę 15.30, niestety nie przyjął zaproszenia, tłumacząc to obchodami Święta Niepodległości.

Prowadzący program, Grzegorz Żaczek nie ukrywał swojego rozczarowania, gdyż najwięcej pytań, które napłynęło do redakcji TTM było skierowanych właśnie do urzędującego Prezydenta.

Spotkanie podzielone było na 4 rundy: najpierw prezentacja kandydatów, później pytania takie same do wszystkich, następnie pytania indywidualne i na koniec krótkie podsumowanie.

Jutro ze względu na Święto Odzyskania Niepodległości nie będzie debaty na antenie Telewizji TTM , jednak już w najbliższy wtorek ponownie o godz. 18.00 gośćmi Grzegorza Żaczka będą kandydaci na urząd burmistrza Redy. A będą nimi: pani Edyta Witka- Jeżewska oraz ubiegający się o reelekcję Krzysztof Krzemiński.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...