07.06.2021 15:07 12 WH

Oświadczyny w Jastarni. Powiedziała 'tak' w kinie

Źródło: Facebook/ Kino Żeglarz

„Zuzanno, czy zostaniesz moją żoną?” - takie słowa padły przed seansem w kinie Żeglarz w Jastarni. Ukochana Karola powiedziała „tak”, a razem z przyszłą parą młodą świętowała cała sala.

Oświadczyny to jeden z najważniejszych momentów dla zakochanych. Sposobów na zaręczyny jest wiele. Każdy chce, aby był to wyjątkowy dzień dla drugiej połówki. Kilka tygodni temu informowaliśmy o szczególnych zaręczynach, które miały miejsce w Gdyni. Więcej na ten temat można znaleźć tutaj.

W piątek (4 czerwca) w kinie w Jastarni zaręczyli się Karol i Zuzanna. Swój udział w wydarzeniu miała ekipa Żeglarza, która pomogła przyszłemu panu młodemu.

Tuż przed seansem filmu „Na rauszu”, na ekranie pojawił się komunikat o przerwaniu projekcji. Karol zadał najważniejsze pytanie swojej ukochanej - „Zuzanno, czy zostaniesz moją żoną?”. Odpowiedź była pozytywna.

Ogromne emocje i wielka radość, że na pokładzie mamy kolejną szczęśliwą parę. A narzeczonym składamy życzenia filmowego życia, jastarnickiego słońca i pięknej wspólnej drogi – czytamy na profilu facebookowym Kina Żeglarz w Jastarni.

Źródło: Facebook/ Kino Żeglarz Źródło: Facebook/ Kino Żeglarz Źródło: Facebook/ Kino Żeglarz Źródło: Facebook/ Kino Żeglarz Źródło: Facebook/ Kino Żeglarz

Każdy z widzów został uroczony lampką szampana, dzięki czemu cała sala świętowała z Zuzanną i Karolem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...