10.11.2010 17:10 0

Krokowa - jeden posiadał narkotyki, drugi mu je sprzedawał

Policjanci z komisariatu w Krokowej prowadzą już drugą w tym miesiącu sprawę narkotykową. Wczoraj zatrzymano dwóch mieszkańców tej gminy. Pierwszy do policyjnego aresztu trafił 23-latek, u którego w domu policjanci zabezpieczyli 37 jednorazowych porcji marihuany.

Drugi dołączył do niego nieco później. Jak ustalili mundurowi 28-latek dawał narkotyki młodszemu koledze. Dzisiaj obydwaj mężczyźni zostaną przesłuchani i usłyszą zarzut popełnienia przestępstwa.

Inny mieszkaniec gminy Krokowa trafił za policyjne kratki 1 listopada podczas zabezpieczania przez policjantów Święta Zmarłych. 18-latka zatrzymano na przycmentarnym parkingu, kiedy to na widok policyjnego patrolu próbował narkotyki schować w spodnie. Nie umknęło to uwadze stróżów prawa i młodzieniec razem z ponad 3 gramami marihuany trafił do jednostki policji.

Posiadanie nawet najmniejszej ilości narkotyków jest zabronione. Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności. Udzielanie ich innej osobie zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...