01.06.2021 14:00 4 WH

Błękitni Wejherowo świętują sukces

Źródło: Facebook/ Wejherowska Akademia Piłki Nożnej "Błękitni" Wejherowo

Za nami Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej w Licheniu. Drużyna z rocznika 2013 Błękitni Wejherowo znalazła się tuż za podium na czwartym miejscu. „Spisaliśmy się rewelacyjnie i przez wszystkich obserwatorów zostaliśmy uznani za niespodziankę turnieju” - ogłosił klub.

Wydarzenie odbyło się na licheńskim boisku w ostatni weekend (29 – 30 maja). Błękitni Wejherowo zmierzyli się z takimi drużynami jak Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Arkonia Szczecin, Kotwica Kołobrzeg, GOL Brodnica, Mabo Piotrków Trybunalski, Suchary Suchy Las i SMS Ślesin.

W rozgrywkach eliminacyjnych odnieśliśmy 5 zwycięstw i zaliczyliśmy 3 porażki, co w końcowym rozrachunku dało nam awans do fazy finałowej turnieju – relacjonuje klub na facebookowym profilu.

Młodym wejherowianom udało się pokonać Młode Talenty Toruń z wynikiem 3:0 oraz Pogoń Szczecin – 3:1. Dzięki temu zapewnili sobie awans do półfinałów turnieju.

W decydującym meczu o trzecie miejsce rywalizowali z Wisłą Kraków. Niestety, nie udało się pokonać krakowiaków. Ostatecznie znaleźli się tuż za podium.

Jest lekki niedosyt ale trzeba docenić występ naszych zawodników. Nasza drużyna spisała się tam rewelacyjnie i przez wszystkich obserwatorów zostaliśmy uznani za największą niespodziankę tego turnieju – informują władze klubu.

Źródło: Facebook/ Wejherowska Akademia Piłki Nożnej "Błękitni" Wejherowo Źródło: Facebook/ Wejherowska Akademia Piłki Nożnej "Błękitni" Wejherowo Źródło: Facebook/ Wejherowska Akademia Piłki Nożnej "Błękitni" Wejherowo


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24