01.06.2021 14:30 42 PM

Wrak od ponad tygodnia leży przy krajowej szóstce

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

„Jest tam już od ponad tygodnia i nikt z tym nic nie robi” – napisał do nas czytelnik. Chodzi o wrak samochodu, który leży w rowie przy krajowej szóstce w Redzie.

Fot. Czytelnik Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło 22 maja na drodze w kierunku Rumi w okolicy ulicy Drogowców. Na krajowej szóstce w Redzie dachował samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby. Jedna z nich wówczas oddaliła się z miejsca zdarzenia. Wrak samochodu wciąż znajduje się w miejscu zdarzenia.

Jak udało nam się dowiedzieć według art. 130a. kodeksu drogowego - „Pojazd jest usuwany z drogi przez policję na koszt właściciela w przypadku: pozostawienia pojazdu w miejscu, gdzie jest to zabronione i utrudnia ruch lub w inny sposób zagraża bezpieczeństwu". Samochód, o którym mowa znajduje się na poboczu, w związku z tym jego usunięcie należy do właściciela auta lub właściciela gruntu, na którym się znajduje.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24