13.05.2021 17:27 0 WH/ Trefl Gdańsk

Trefl Gdańsk: Wlazły i Sasak z nowymi kontraktami

Źródło: Trefl Gdańsk

Mariusz Wlazły i Kewin Sasak, czyli duet atakujących – pozostają w Treflu. Siatkarze podpisali nowe kontrakty z klubem. Wlazły podpisał roczną umowę, zaś Sasak – dwuletnią umowę z możliwością przedłużenia o 12 miesięcy.

Dla 24-letniego Kewina Sasaka okres 2021/2022 będzie już czwartym sezonem w szeregach „gdańskich lwów”. Z roku na rok atakujący pełni coraz ważniejszą rolę. W ostatnim sezonie w 27 meczach punktował 170 razy.

Bardzo się cieszę, że zostaję na kolejne dwa sezony w Gdańsku. Bardzo zależało mi na dalszej współpracy z trenerem Michałem Winiarskim, a także z Mariuszem Wlazłym. Świetnie się tutaj czuję, mogę się dalej rozwijać, także cieszę się, że chęci były po obu stronach i mogę kontynuować swoją przygodę dalej w Treflu – mówi Kewin Sasak.

Legenda polskiej siatkówki Mariusz Wlazły do gdańskiej drużyny dołączył rok temu. Przez 17 lat grał w PGE Skrze Bełchatów. W ostatnim sezonie rozegrał 25 meczy i zdobył 408 punktów. Dla swoich kolegów z klubu jest mentorem i inspiruje młodszych zawodników.

Cała moja rodzina świetnie się tutaj czuje, życie w Gdańsku ma ogromnie dużo zalet. Sam Trefl Gdańsk to także wspaniałe miejsce na siatkarskiej mapie Polski i trenuje oraz gra się tutaj z czystą przyjemności – komentuje Wlazły kontynuację współpracy z Treflem.

Kewin Sasak  podpisał dwuletnią umowę z możliwością przedłużenia o rok, zaś Wlazły – roczny kontakt.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24