12.05.2021 13:00 0 NW/KWP w Gdańsku

Uciekając ze stacji bez płacenia, potrąciła pracownika

Zdjęcie ilustracyjne/ Źródło: pixabay.pl

Postanowiła zatankować, nie płacąc za benzynę. Podczas ucieczki potrąciła pracownika stacji, ale to nie powstrzymało jej przed dalszą jazdą. 37-latka usłyszała zarzut kradzieży rozbójniczej.

Do zdarzenia doszło na początku tego tygodnia. Na jednej ze stacji benzynowych na Osowej tuż po godz. 15:00 kobieta przyjechała na stację, zatankowała na kwotę 50 zł, nie zapłaciła za paliwo i odjechała.

Pracownik obsługi zareagował na kradzież i chciał nie dopuścić do jej ucieczki, mimo to kobieta potrąciła go i odjechała. Policjanci bardzo szybko zabezpieczyli i przeanalizowali zapisy z kamer monitoringu, które zarejestrowały to przestępstwo – informują gdańscy policjanci.

Trop doprowadził mundurowych do Chwaszczyna, ale jeszcze tego samego dnia 37-latka sama zgłosiła się do komisariatu, wiedząc, że poszukuje jej policja.

Podczas pracy nad tą sprawą policjanci ustalili świadków zdarzenia, przesłuchali m.in. pokrzywdzonego pracownika stacji benzynowej oraz wykonali oględziny samochodu sprawcy. Funkcjonariusze sprawdzają także, czy kobieta ma związek z innymi kradzieżami paliwa na terenie Gdańska - czytamy w policyjnym komunikacie.

Prokurator zawnioskował o tymczasowy areszt kobiety, ale sąd nie przychylił się do wniosku.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24