30.03.2021 13:00 11 NW

Czwórka dzieci nagle straciła tatę - w pomoc włączyło się wiele osób

Źródło:pomagam.pl

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Krokowej zachęca do wsparcia zbiórki na rzecz uczennic szkoły i ich młodszych braci. Dzieci nagle, z dnia na dzień straciły kochającego tatę, który był jedynym żywicielem sześcioosobowej rodziny.


Aktualizacja 30.03.2021 r, godz. 13:10

Zbiórka na rzecz czwórki dzieci i ich mamy, którzy nagle stracili tatę i męża, odbiła się w internecie szerokim echem. W ciągu sześciu dni udało się zebrać prawie całą potrzebną kwotę – aż 48 855 złotych.

W tym czasie nasz post o zbiórce udostępniło 6,1 tysiąca osób. Do pełnej kwoty brakuje blisko 1,5 tysiąca. Tempo w jakim udało się zebrać pieniądze dla pani Alicji i jej dzieci: 3 miesięcznego Adasia, 3-letniego Krzysia, 10-letniej Marty i 12-letniej Doroty pozwala na stwierdzenie, że się udało.

Przypominamy, że do zbiórki dołączyć można przekazując dowolną kwotę za pośrednictwem strony pomagam.pl


Stanowili zgodną i kochającą się rodzinę. Zawsze wyciągali pomocną dłoń do innych i niejednokrotnie wspierali akcje charytatywne. Teraz to pani Alicja potrzebuje naszej pomocy.

Niespodziewanie zmarł jej mąż i tata ich czwórki dzieci – Adasia, który ma zaledwie 3 miesiące, 3-letniego Krzysia, 10-letniej Marty i 12-letniej Doroty. Pan Rafał był jedynym żywicielem rodziny. Pozostawił swoich bliskich pogrążonych w smutku, ale i w trudnej sytuacji finansowej.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Krokowej apeluje:

„Pokażmy, że dobro wraca i pomóżmy rodzinie przetrwać najtrudniejszy czas”.

Za pośrednictwem strony pomagam.pl zbierane są środki na potrzeby dnia codziennego. Sytuacja jest na tyle trudna, że każda pomoc jest nie oceniona.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24