12.09.2011 10:41 0

Vistal Łączpol Gdynia wygrał w Koszalinie

W ostatniej kolejce spotkań doszło do bardzo interesującego spotkanie w Koszalinie, gdzie miejscowa KU AZS Politechnika podejmował gdyński Vistal Łączpol.

Drużyna z Pomorza, która w zeszłym sezonie stoczyła walką o brązowy medal mistrzostw Polski znów dostarczyła wszystkim kibicom wielkich emocji. Gdynianie po bardzo wyrównanym meczu i wielu błędach gospodarzy spotkania odnieśli drugie zwycięstwo w tym sezonie 27:28 (11:13).

AZS Politechnika Koszalińska - Vistal Łączpol Gdynia 27:28 (11:13)

Politechnika: Shyverska, Morawiec - Kobyłecka, Olek 1, Bielnia 6, Dworaczyk 6(2k), Muchocka 1, Łach, Całużyńska 6, Chmiel 1, Szafulska 2, Błaszczyk 2, Koprowska, Matuszczyk 1. Trener: Waldemar Szafulski.

Vistal Łączpol: Vlasenko,Mikszto - Służycka 1, Głowińska 5(1k),Jędrzejczyk, Białek 5, Siódmiak 2(2k), Szwed 1, Duran 4, Koniuszaniec 4, Kulwińska 4, Andrzejewska 1. Trener: Thomas Orneborg.

Upomnienia: Bilenia, Kulwińska, Olek, Kobyłecka, Orneborg, Siódmiak Kary: AZS 6 minut(Bielnia, Matuszczyk, Kobyłecka), Vistal 6 minut(Jęrzejczyk 2x, Orneborg).