04.03.2021 10:28 0 raz

Policjanci zatrzymali sprawców pobicia mężczyzny

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: policja.pl

Kryminalni z Gdyni Chyloni zatrzymali drugiego mężczyznę, który w listopadzie 2020 roku uczestniczył w pobiciu przypadkowego człowieka. Sprawcy przestępstwa usłyszeli zarzuty - grozi im do 3 lat więzienia.

We wtorek (2 marca) gdyńscy stróże prawa zatrzymali 36-letniego mieszkańca Gdyni podejrzanego o pobicie przypadkowego mężczyzny.

Kryminalni pracowali nad tą sprawą od listopada 2020 roku. Wtedy do komisariatu zgłosił się mężczyzna i powiedział, że w okolicy pętli autobusowej został pobity przez dwóch mężczyzn. Dyżurny jednostki przyjął zgłoszenie, a następnie policjanci sporządzili rysopisy sprawców oraz ustalili szczegóły zdarzenia. Funkcjonariusze sprawdzili zapis z monitoringu i zaczęli szukać przestępców - relacjonuje asp. Jolanta Grunert, zastępca oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Dzięki zdobytym informacjom kryminalni z Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni zatrzymali na początku roku jednego ze sprawców pobicia, któremu przedstawiono zarzuty.

Wiedząc, że zatrzymany pobił pokrzywdzonego wspólnie z kolegą, policjanci nadal pracowali nad tą sprawą i wczoraj zatrzymali drugiego z nich, który usłyszał już zarzuty - dodała policjantka.

Za pobicie grozi do 3 lat więzienia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24