19.02.2021 17:00 5 WH/UM w Rumi

Rumia: Zmiana organizacji ruchu na drodze krajowej nr 6

Fot. archiwum

Od poniedziałku (22 lutego) w Rumi na krajowej szóstce zostanie wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Z tego powodu zostanie wyłączona jezdnia prowadząca do Wejherowa. Przejazd będzie możliwy tylko po jezdni południowej w obu kierunkach.

Tymczasowa zmiana organizacji ruchu na drodze krajowej nr 6 miała zostać wprowadzona kilka tygodni temu. Z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych – obfitych opadów śniegu i temperatury poniżej zera – termin musiał zostać przesunięty.

Rumski magistrat poinformował, że w poniedziałek (22 lutego) zostanie wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu na ulicy Sobieskiego.

Zmiana polegać będzie na wyłączeniu z ruchu jezdni północnej do Wejherowa. Ruch będzie się odbywał tylko po jezdni południowej do Gdyni – w dwóch kierunkach. Wprowadzenie zmian w organizacji ruchu spowodowane jest przystąpieniem wykonawcy do kolejnego etapu robót związanych z budową węzła integracyjnego w Rumi Janowie – czytamy na stronie internetowej rumskiego urzędu miasta.

Tymczasowa organizacja ruchu na krajowej szóstce w Rumi będzie obowiązywać do końca kwietnia.

Źródło: UM w Rumi


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24