18.02.2021 08:30 0 raz

Tenisistki z Luzina jadą do Nadarzyna

źródło: GOSRiT Luzino

Z piątym zespołem w tabeli przyjdzie się w najbliższej kolejce zmierzyć tenisistkom z Luzina. W ramach 16. kolejki Ekstraklasy kobiet GOSRiT Energa Mar-Bruk ZRB Luzino podejmie MUKS Start Spalona Mleczarnia Nadarzyn. Mecz odbędzie się 23 lutego.

O beniaminku z Luzina póki co można powiedzieć, że zbiera doświadczenie. W trwającym sezonie GOSRiT nie udało się jeszcze wygrać żadnego spotkania i z dorobkiem 3. punktów zespół prowadzony przez trenera Waldemara Płotkę zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Jeden z punktów tenisistkom z Luzina udało się zdobyć w minionej kolejce. Po zaciętym, trwającym 2,5 godziny pojedynku, GOSRiT Energa  Mar-Bruk ZRB Luzino przegrał we własnej hali 2:3 z POLMLEK OSiR Lidzbark Warmiński.

Dwa punkty zdobywa drużyna z Lidzbarka, a jeden zostaje w Luzinie. Na pierwszy, ekstraklasowy komplet punktów, będziemy musieli jeszcze poczekać – napisał po tym spotkaniu GOSRiT Luzino.

Być może to wydarzy się podczas najbliższej kolejki. Luzinianki we wtorek, 23 lutego, podejmą MUKS Start Spalona Mleczarnia Nadarzyn. MUKS to obecnie piąty zespół tabeli ze zdobyczą 26. punktów. Do lidera SKTS Sochaczew tenisistki z Nadarzyna tracą 10. „oczek”. Najgroźniejszą zawodniczką najbliższego rywala luzinianek jest 25-letnia Paulina Krzysiek. 15. wygranych na 18. pojedynków daje jej skuteczność na poziomie 83 proc.

Przypomnijmy, że w październiku Nadarzyn pokonał Luzino 3:0.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24