20.01.2021 08:46 0 raz

Tenisistki z Luzina wracają do gry

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Rozpoczyna się runda rewanżowa w Ekstralidze kobiet w tenisie stołowym. W najbliższy piątek, 22 stycznia, drugą część sezonu zainauguruje beniaminek rozgrywek GOSRiT Energa Mar Bruk ZRB Luzino.

Podopieczne trenera Waldemara Płotki podejmą we własnej hali SKT Sochaczew. Spotkanie, które zostało zaplanowane na godz. 18. odbędzie się bez udziału kibiców, ale już tradycyjnie luzińska drużyna zaprasza do oglądania transmisji online:

Przypomnijmy, że w poprzedniej rundzie beniaminek z Luzina zapłacił przysłowiowe „frycowe”. GOSRiT w 10-ciu spotkaniach nie odniósł żadnego zwycięstwa i z jednym punktem zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

W pierwszej części sezonu trener Płotka skorzystał z usług czterech zawodniczek. Z luzińskiego zespołu najlepiej przy stole radziła sobie 50-letnia Nuriya Zhaludok. Na 10 pojedynków wygrała 2, a 8 przegrała, co dało jej skuteczność na poziomie 20 proc. 18 proc. skuteczności ma 20-letnia Maja Miklaszewska (2 zwycięstwa, 9 porażek). Natomiast 20-letniej Magdzie Płotka i 21-letniej Katarzynie Płotka nie udało się jeszcze poczuć smaku wygranej. Magda Płotka przegrała wszystkie 5 pojedynków, a jej kuzynka 8.

Najbliższy rywal GOSRiT to drużyna z czołówki tabeli. SKTS Sochaczew zajmuje 4. miejsce z 23. punktami. We wrześniu 2020 roku luziński zespół przegrał z nim 0:3.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24