13.01.2021 12:11 0 raz

Piłkarki GOSRiT Luzino zachęcają do wstąpienia w swoje szeregi

źródło: GOSRiT Luzino

Piękniejsza strona GOSRiT Luzino rozpoczęła przygotowania do rundy rewanżowej. Luzińskie piłkarki wznowiły treningi przed startem III ligi kobiet oraz II ligi futsalu kobiet.

Do rozpoczęcia rundy wiosennej w III lidze kobiet jeszcze trochę czasu pozostało. Inauguracyjną kolejkę zaplanowano na weekend 27/28 marca. Piłkarki GOSRiT Luzino chcą jak najlepiej przygotować się do drugiej części sezonu dlatego już w pierwszej połowie stycznia wznowiły treningi.

Przypomnijmy, że jesień luzinianki zakończyły efektownym zwycięstwem nad Lew Lębork 4:1.W ligowej tabeli GOSRiT jest na 7. miejscu. Do liderującego Marcusa Gdynia piłkarki z gminy Luzino tracą 16. punktów. Podopieczne trenera Adama Olejniczaka i Sylwestra Piątka zanim jednak wybiegną na zielona murawę, rozegrają jeszcze rundę rewanżową II Pomorskiej Ligi Futsalu kobiet. W tych rozgrywkach rywalizuje pięć zespołów.

Klub zachęca do wstępowanie w szeregi luzińskiej drużyny.

Trwa nabór do jedynego przedstawiciela powiatu wejherowskiego w powyższych rozgrywkach. Jeżeli chcesz dołączyć do luzińskiej rodziny piłkarskiej serdecznie zapraszamy do kontaktu przez naszą stronę lub bezpośrednio u trenerów – informuje GOSRiT Luzino.

Zainteresowane panie grą w barwach luzińskiego zespołu mogą kontaktować się z trenerami Sylwestrem Piątkiem (513 151 137) lub Adamem Olejniczakiem (508 906 162).

Przyjdź i sprawdź swoje umiejętności! - zachęcają.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24