08.01.2021 16:30 77 NW/KPP w Pucku

Gmina Władysławowo: W jednym z hoteli przebywało 300 gości

Źródło:KPP w Pucku

Podczas kontroli obiektów zapewniających nocleg, na terenie gminy Władysławowo wykazano, że w jednym z hoteli przebywało 300 gości. Policjanci na miejscu zabezpieczyli dokumentację ewidencyjną obiektu i sprawdzają czy nie doszło do naruszenia obowiązujących przepisów.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pucku wraz z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pucku przeprowadzają wzmożone kontrole w turystycznych miejscowościach powiatu, sprawdzając czy hotele i pensjonaty stosują się do wytycznych, które nakładają ograniczenia w ich funkcjonowaniu do 17 stycznia 2021 roku.

Źródło:KPP w Pucku

W piątek (8 stycznia) policjanci wraz z inspektorem sanitarnym przeprowadzali kontrole obiektów świadczących usługi noclegowe w powiecie puckim. Sprawdzali czy hotelarze stosują się do przepisów wynikających z obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa.

Podczas działań prewencyjnych w jednym z hoteli na terenie gminy Władysławowo kontrole wykazały obecność 300 gości.

Policjanci na miejscu zabezpieczyli dokumentację ewidencyjną obiektu, przeprowadzone zostanie postępowanie sprawdzające czy nie doszło do naruszenia obowiązujących przepisów – informują mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

Źródło:KPP w Pucku

Źródło:KPP w Pucku

Odrębne postępowanie w tej sprawie przeprowadzą inspektorzy sanepidu.

Policja przypomina, że według rządowego rozporządzenia hotele i inne obiekty noclegowe do 17 stycznia tego roku mogą świadczyć usługi tylko w określonych przypadkach.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24