21.12.2020 18:45 0 NW/KMP w Gdyni

Gdynia: Policjanci poszukują mężczyzny podejrzanego o kradzież z włamaniem

Źródło:KMP w Wejherowie

Policjanci z gdyńskiego komisariatu poszukują mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą z włamaniem. Do zdarzenia doszło w listopadzie tego roku na terenie płatnego, niestrzeżonego parkingu. Podejrzany ma około 30-40-lat.

Na jednym z parkingów na terenie Gdyni doszło do włamania na początku listopada bieżącego roku. Sprawca wyłamał drzwi do budki obsługi parkingu, a następnie wszedł do środka i ukradł pieniądze. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek opublikowała policja.

Z zabezpieczonego monitoringu wynika, że mężczyzna ma około 30-40 lat, jest wysoki i szczupły. W dniu zdarzenia miał na sobie kurtkę z kapturem z napisem "Divers System", spodnie dresowe oraz charakterystyczne buty sportowe z ciemnymi paskami – informują funkcjonariusze.

Mundurowi zabezpieczyli zapis z monitoringu i ustalają tożsamość mężczyzny. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć lub posiadają informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Śródmieściu, tel.: 47-74-21-155 (dyżurny komisariatu), 47-74-21-170 (nadzorujący sprawę) lub na numer alarmowy 112.

Źródło:KMP w Wejherowie

Źródło:KMP w Wejherowie


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24