04.01.2021 18:30 0 raz

'Choinkowy zawrót głowy' – czekamy na zdjęcia bożonarodzeniowych drzewek!

Archiwum

To już nasza mała, bożonarodzeniowa tradycja. Po raz kolejny ruszył konkurs fotograficzny „Choinkowy zawrót głowy”. A to znaczy, że można już przesyłać zdjęcia świątecznych drzewek. Czekamy więc na fotografie, a na autorów tych najpiękniejszych już czekają nagrody!

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą inne niż poprzednie. Z powodu pandemii większość z nas spędzi je we własnych domach, w rodzinnym gronie. A tym samym - przy własnym bożonarodzeniowym drzewku - czy to naturalnym, czy sztucznym - zapewne pięknie wystrojonym! Jedno jest pewne – ile domów, tyle choinek i dekoracji choinkowych. Uważacie, że Wasze drzewka zasługują na szczególną uwagę? Spróbujcie swoich sił w naszym corocznym konkursie "Choinkowy zawrót głowy"!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać zdjęcie choinki na adres: [email protected] W tytule maila prosimy wpisać hasło „Konkurs”, a w treści – podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu.

Jeśli konkurs, to nie może zabraknąć nagród. Zwycięzca konkursu otrzyma karnet do Olimp Business & Spa, a także vouchery do wykorzystania w sklepie odzieżowym Ekris oraz w Centrum Handlowym Jantar.

Na zgłoszenia czekamy do 7 stycznia 2021 roku. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 8 stycznia 2021 roku, a zwycięzcy zostaną poinformowali o wygranej.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu jest dostępny poniżej


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24