Policjanci z Redy prowadzą dochodzenie w sprawie włamania do domu jednorodzinnego. Mężczyzna, którego zarejestrował monitoring podejrzany jest o kradzież przedmiotów o wartości ponad 7 tysięcy złotych.
Do włamania do jednego z domów jednorodzinnych na terenie Redy doszło 5 grudnia 2020 roku.
– Funkcjonariusze podczas pracy nad tą sprawą zabezpieczyli nagranie monitoringu, który zarejestrował jego sylwetkę. Mężczyzna ubrany był w jasną bluzę z kapturem, czapkę z daszkiem i w trakcie przemieszczania się charakterystycznie unosił wyżej prawą nogę – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.
Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęć, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Redzie. Kontaktować można się z osobą prowadzącą sprawę, tel.: 47 742 98 61 bądź 47 742 98 54.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.