09.12.2020 19:00 33 WH/KPP w Pucku

Władysławowo: Okradał szefa z palet, został przyłapany na fotopułapce

Źródło: KPP w Pucku

Policjanci z Władysławowa zatrzymali 43-latka, który kradł palety z swojego miejsca pracy. Został przyłapany na "gorącym uczynku" przez swojego szefa. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia. Mundurowi odzyskali skradzione mienie o wartości przekraczającej 3 tys. złotych.

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o kradzieży palet typu „Euro” z firmy z Władysławowa. Złodziej „wpadł”, dzięki zamontowanej przez pracodawcę fotopułapce.

Materiały trafiły  do śledczych z Władysławowa, którzy poddali je szczegółowej analizie. Mundurowi sprecyzowali, że z zakładu zginęło 65 palet o wartości ponad 3 tys. złotych, a proceder kradzieży trwał od listopada. Podczas dalszych czynności policjanci ustalili, że przestępstw dokonywał 43-letni mieszkaniec gminy Puck, który był zatrudniony w firmie - relacjonują puccy stróże prawa.

Sprawca przyznał się do winy i usłyszał zarzuty kradzieży. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci odzyskali skradzione mienie w całości. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą nawet 5 lat więzienia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24