01.12.2020 17:40 2 WH/PEWIK Gdynia

Oszuści podszywają się pod pracowników PEWIK

Fot. archiwum

PEWIK Gdynia poinformował na swojej stronie internetowej, że oszuści podszywają się pod pracowników przedsiębiorstwa. W ten sposób próbują dostać się do mieszkań. Jeden z mężczyzn dokonał kradzieży.

To nie pierwsza tego typu sytuacja. Regularnie pojawiają się informacje na temat złodziei, którzy podają się za osoby zatrudnione w gdyńskim przedsiębiorstwie. Teraz na stronie internetowej PEWIK Gdynia pojawiła się informacja o nowym przypadku w mieście.

Kilku mieszkańców jednego z osiedli zgłosiło wizyty mężczyzn podającego się za pracownika i legitymującego się fałszywym identyfikatorem. Następnie oświadcza, że musi wejść do mieszkania w celu pobrania próbek wody do badania – informują pracownicy przedsiębiorstwa.

Potwierdzono, że podczas jeden z mężczyzn dokonał kradzieży. PEWIK przypomina, że pracownicy nie prowadzą żadnych badań i nie pobierają próbek wody ani żadnych opłat w mieszkaniach.

Zawsze można zadzwonić  na numer 58 66 87 311 i zapytać,  czy tego dnia planowana wizyta pracownika PEWIK – czytamy na stronie internetowej.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24