27.11.2020 11:30 8 NW/KPP w Pucku

19-latek przechowywał narkotyki w kinder niespodziance

Źródło:KPP w Pucku

W kinder niespodziance i opakowaniu po papierosach 19-latek ukrył narkotyki. „Wpadł” w ręce puckich kryminalnych. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie marihuany i amfetaminy, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku otrzymali informację, że mieszkaniec gminy Puck jest w posiadaniu środków odurzających. W poniedziałek (23 listopada) funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, gdy wychodził ze sklepu. Na widok służb odrzucił zawiniątko z narkotykami i podjął próbę ucieczki.

Mężczyzna szybko został obezwładniony i zatrzymany przez kryminalnych. Policjanci znaleźli przy nim opakowanie po papierosach z dwoma zawiniątkami. W trakcie obezwładniania sprawcy z jego ubrań wypadło plastikowe opakowanie po kinder niespodziance, w którym znajdowały się kolejne ilości amfetaminy. Zabezpieczone substancje zostały przekazane do dalszych badań, a ich właściciel trafił do policyjnego aresztu - czytamy na stronie KPP w Pucku.

19-latek został przebadany narko-testem, a narkotyki zważono potwierdzając, że było ich łącznie ponad 12 gram. Chłopak usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi mu do 3 lat więzienia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24