20.11.2020 10:25 0 raz

Tytani u siebie zagrają z MKS

źródło: FB/Tytani Wejherowo

W sobotę, 21 listopada, w ramach 8. kolejki spotkań I ligi Tytani Wejherowo podejmą MKS Grudziądz. Wejherowscy szczypiorniści w trwającym sezonie nadal są bez zwycięstwa.

Tytani w poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z MKS Nielba Wągrowiec 29:37. Była to siódma porażka wejherowian w ligowym sezonie. I bez zdobyczy punktowej klub ze stolicy powiatu wejherowskiego zajmuje ostatnie miejsce w tabeli I ligi. Do przedostatniego SMS ZPRP Kwidzyn Tytani tracą 3 punkty.

Z kolei MKS Grudziądz to wicelider tabeli. W sześciu rozegranych dotychczas meczów pięć wygrali, jeden zwyciężyli po dogrywce, a jeden przegrali. Jedyną porażkę MKS odniósł w poprzedniej kolejce z USAR Kwidzyn 33:36.

Zwycięzcom gratulujemy, a my bierzemy przegraną na klatę i walczymy dalej! - pisze w mediach społecznościowych MKS.

Jednym z najskuteczniejszych szczypiornistów najbliższego rywala wejherowian jest Artur Sadowski. 38 zdobytych bramek plasuje go aktualnie na 6. miejscu w klasyfikacji strzelców. Najwyżej z Tytanów na 9. pozycji jest Radosław Sałata z 35 trafieniami.

Spotkanie Tytanów – MKS poprowadzi duet sędziowski Mateusz Kozik i Mateusz Krzemień. Kozik był już rozjemcą w jednym z meczów wejherowian. Było to 26 września. Wówczas Tytani przegrali u siebie z KPR Elbląg 21:23.

Początek sobotniego spotkania Tytani – MKS o godz. 17:00. Mecz odbędzie się bez udziału kibiców.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24