20.11.2020 08:18 0 raz

Ostatni jesienny mecz Gryfa

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

W zaległym spotkaniu z 11. kolejki III ligi Gryf Wejherowo na wyjeździe zmierzy się z Kotwicą Kołobrzeg. Spotkanie bez udziału kibiców odbędzie się w sobotę, 21 listopada. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 13:00.

Mecz z Gryfem został przełożony ze względu na wykrycie w drużynie z Wejherowa zawodników z pozytywnym wynikiem testu na obecność wirusa SARS-COV-2. Drużyny zgodnie ustaliły, że dogodnym terminiem do rozegrania tego spotkania będzie 21 listopad.

Na 16 rozegranych spotkań drużyna z Wejherowa zdobyła 16 punktów i okupuje dolną część tabeli zajmując 19 pozycję.

Co ciekawe Gryf od kilku sezonów regularnie grywał w II lidze, a ostatnie spotkanie Kotwicy z Gryfem miało miejsce 4 marca 2017 roku właśnie na poziomie 2 ligi. Wtedy mecz zakończył się wynikiem 1:3 dla Wejherowa – zauważa na swojej stronie Kotwica Kołobrzeg.

WKS w trwającym sezonie dotychczas 5 meczów wygrał, 1 zremisował i 10 przegrał. Dodajmy, że ostatnie dwa zwycięstwa gryfici odnieśli w poprzednich dwóch kolejkach wygrywając 11 listopada u siebie z Bałtykiem Gdynia 3:0 i 14 listopada na wyjeździe z Sokołem Kleczew 2:1.

Natomiast Kotwica do sobotniego meczu podejdzie po bezbramkowym remisie z beniaminkiem Pomorzaninem Toruń. Kołobrzeżanie zajmują aktualnie 7. miejsce w tabeli ze zdobyczą 25 punktów. Wygrali 6 spotkań, 7 zremisowali i 3 przegrali.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24