12.11.2020 18:40 5 NW/KPP w Pucku

Policjanci zatrzymali poszukiwanych 22-latka i 70-latka

Źródło:KPP w Pucku

Puccy dzielnicowi po służbie zatrzymali 22-latka poszukiwanego na podstawie sądowego nakazu. Mężczyzna ma do odbycia karę ponad 6 miesięcy pozbawienia wolności. Od kary „nie wywinie się” także 70-latek, który również został ujęty przez policjantów z Pucka.

Do jednego z zatrzymań doszło we wtorek (10 listopada). W czasie wolnym od pracy mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Pucku otrzymali informację, że poszukiwany 22-latek może przebywać w jednym z mieszkań na terenie Pucka. Zrezygnowali z osobistych planów i udali się na miejsce.

Ukrywający się w mieszkaniu mężczyzna był zaskoczony widokiem policjantów. Podczas zatrzymania stawiał opór. Zdecydowane czynności pozwoliły na szybkie obezwładnienie i zatrzymanie 22-latka i osadzenie w policyjnym areszcie – informują kryminalni.

Zgodnie z nakazami doprowadzenia wydanymi przez Sąd Rejonowy w Wejherowie mieszkaniec Pucka ma do odbycia karę ponad 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Źródło:KPP w Pucku

Kary nie uniknie także 70-latek, którego także we wtorek (10 listopada) zatrzymali dwaj dzielnicowi, mł. asp. Łukasz Pelowski i mł. asp. Przemysław Lezner. Funkcjonariusze zaskoczyli poszukiwanego w jego domu i przewieźli do jednostki policji.

Najbliższe 8 miesięcy spędzi w Areszcie Śledczym w Wejherowie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24