26.10.2020 09:07 0 raz

Stolem i Wikęd na remis

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Po jednym punkcie wywalczyli Stolem Gniewino oraz Wikęd Luzino w swoich spotkaniach w 13. kolejce IV ligi. Stolem zremisował z Chojniczanką II Chojnice, a Wikęd podzielił się punktami z Powiślem Dzierzgoń.

Mecz pomiędzy Stolemem Gniewino, a rezerwami Chojniczanki II Chojnice był jedynym w 13. kolejce IV ligi, w którym nie padły bramki. Ale oba zespoły swoje okazje miały.

Myślę, że to był bardzo trudny i wyrównany mecz. Oba zespoły zaprezentowały dobrą piłkę. Mieliśmy swoje sytuacje, ale żadna z drużyn nie zdobyła bramki. Ten punkt bardzo cieszy, bo po spotkaniu z Kościerzyną, był to jeden z trudniejszych meczy. Jest niedosyt, ale cieszymy się z remisu – powiedział po spotkaniu Tomasz Jeżowski, uznany przez gniewiński klub za najlepszego zawodnika meczu w barwach Stolema.

Stolem zajmuje 2. miejsce w tabeli. Do liderującej Kaszubii Kościerzyna traci jeden punkt, ale ma też jeden mecz rozegrany mniej. Również punkt w minionej serii spotkań wywalczyli zawodnicy Wikędu Luzino. Podopieczni trenera Tomasz Bronera zremisowali z Powiślem Dzierzgoń 3:3. Wikęd po pierwszych 45l minutach prowadził 3:0 po golach Jacka Wicona, Pawła Czoski i Krystiana Opłatkowskiego. Niestety – dla luzinian – po zmianie stron formą strzelecką wykazał się Patryk Lewandowski, który zdobył klasycznego hat-tricka. Zespół z Luzina jest na 14. miejscu w tabeli.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24