16.10.2020 15:20 5 NW

Rumianka z programu 'Big Brother' walczy z rakiem

Fot. Natalia Dawidowska, instagram

Natalia Dawidowska, była uczestniczka „Big Brothera” rok po programie dowiedziała się, że choruje na raka. Swoje leczenie i wyjazd do Londynu relacjonuje na swoim Instagramie. Kilka dni temu mieszkanka Rumi przeszła operację, o czym także poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Natalia Dawidowska znana jest szerszemu gronu jako uczestniczka „Big Brothera”. O tym, jak to się stało, że zgłosiła się do programu pisaliśmy w naszym artykule. Przyjaciele mówią o niej, że jest uparta i zawsze dąży co celów, jakie sobie postawi, nie tracąc przy tym pogody ducha.

Pozytywnego nastawienia nie brakuje jej także teraz, gdy dowiedziała się, że ma raka. O tym, że rumianka zmaga się z chorobą poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Tam prawie codziennie zamieszcza relacje i opowiada o tym, jak się czuje. Mimo trudnej sytuacji zdrowotnej Natalia zaraża pozytywną energią, a uśmiech prawie nie schodzi z jej twarzy.

1 października dowiedziałam się, że moje życie ulegnie zmianie ze względu na zdrowie. Na szczęście jestem twardą babką i nie poddam się! – pisała na swoim Instagramie Natalia.

Fot. Natalia Dawidowska, instagram

Na początku mieszkanka Rumi nie chciała dzielić się informacją, co dokładnie jej dolega. Po pewnym czasie zdradziła, że zmaga się nowotworem piersi. Podjęła leczenie w Londynie.

We wtorek (13 października) przeszła operację i czuje się dobrze. Natalia apeluje do swoich odbiorców, by zawsze walczyli do końca i badali się.

Pamiętajcie, że nie wolno się poddawać. Każdemu jest ciężko, ale jeśli będziemy walczyć i pozytywnie myśleć możemy wiele zmienić.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24