08.10.2020 08:03 2 raz

Do… czterech razy sztuka. Tytani postarają się przerwać passę porażek

Zero – to cyfra, która widnieje w rubryce punkty przy Tytanach Wejherowo w I-ligowej tabeli szczypiorniaka w sezonie 2020/2021. Wejherowianie tą złą passę postarają się przerwać w najbliższej 4. kolejce. W sobotę, 10 października, Tytani podejmą SPR GKS Autoinwest Żukowo.

33:35 przegrali w poprzedniej kolejce szczypiorniści SPR GKS Autoinwest Żukowo z USAR Kwidzyn. I chociaż żukowianie opuszczali boisko „na tarczy”, to ostatecznie komplet punktów powędrował na ich konto. Dlaczego? Decyzją Związku Piłki Ręcznej w Polsce w zespole z Kwidzyna zagrał nieuprawniony zawodnik i SPR wygrał walkowerem. Tym samym po trzech meczach SPR z 6. punktami na koncie znajduje się na drugim miejscu w I-ligowej tabeli.

Zdecydowanie inne położenie mają Tytani Wejherowo. Podopiecznym trenera Piotra Rembowicza póki co nie udało się zdobyć punktów w żadnym z minionych trzech spotkań. Jednak Tytani już w tym sezonie 2020/2021 pokazali, że potrafią być groźnym zespołem. Tak było w 2. kolejce, kiedy to wejherowianie przegrali u siebie z KPR Elbląg 21:23. Po pierwszej połowie to Tytani prowadzili i 12:10.

Decydująca o końcowym wyniku była druga połowa, kiedy to nasz zespół stracił w przeciągu 5 minut 6 bramek i pozwolił przyjezdnym wyjść na zdecydowane prowadzenia. Warto podkreślić, że z bardzo dobrej strony pokazują się w drużynie młodzi zawodnicy, którzy po nabraniu doświadczenia przyniosą naszej drużynie jeszcze wiele radości – zauważył wejherowskim zespół w komunikacie opublikowanym na swojej stronie internetowej.

Mecz 4. kolejki I ligi Tytani Wejherowo – SPR GKS Autoinwest Żukowo rozpocznie się w sobotę, 10, października, o godz. 17 w hali sportowo-widowiskowej przy Powiatowym Zespole Szkół nr 4 w Wejherowie.