29.09.2020 11:24 0 raz

Biegiem upamiętnią ofiary ludobójstwa w Piaśnicy

Archiwum

Już ponad 320 osób zapisało się do tegorocznego XII Biegu Piaśnickiego. Zawody odbędą się w sobotę, 3 października.

To jedna z ważniejszych imprez sportowo-patriotycznych na Nordzie. Podczas Biegu Piaśnickiego Miłośnicy uprawiania sportów na świeżym powietrzu po raz kolejny upamiętnią ofiary jednej z największych zbrodni popełnionych w czasie II wojny światowej.

W pierwotnym terminie XII Biegi Piaśnickie miały zostać zorganizowane 4 kwietnia, jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną data imprezy musiała zostać przełożona w czasie. Nowy termin do 3 października.

</center.

Serdecznie zapraszamy. Mamy kilka istotnych zmian. Nadal rywalizujemy na dystansie 10 km, ale tym razem będą to dwie pętle po 5-kilometrów po drogach leśnych. Start i meta zlokalizowane będą przy Sanktuarium w Piaśnicy – informują organizatorzy. Pierwsi biegacze wystartują o godz. 10.

Rejestrować się można za pośrednictwem strony https://elektronicznezapisy.pl/event/4416.html. Zapisy zakończą się 30 września o godz. 23:55. W zawodach może wziąć udział maksymalnie pół tysiąca osób. Do południa we wtorek, 29 września, zapisało się już ponad 320 uczestników.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24