27.09.2020 21:08 3 Kwt/TTM

Regionalna Izba Przedsiębiorców „Norda” ma nowego prezesa

fot. TTM

W wejherowskim starostwie odbyło się walne zgromadzenie członków Regionalnej Izby Przedsiębiorców Norda. Podczas spotkania wybrano nowego prezesa, ponownie został nim Marek Kwiatkowski.

Ochrona i reprezentacja interesów zrzeszonych w izbie podmiotów gospodarczych oraz integracja firm i organizacji działających w otoczeniu biznesu to główne zadania Regionalnej Izby Przedsiębiorców "Norda". O jej prężny rozwój zadba teraz Marek Kwiatkowski, nowo mianowany prezes.

Mamy odłożone w czasie zmiany podatkowe, zmiany formalno-prawne związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. One zostały zamrożone na jakiś czas, a teraz wrócą ze zdwojoną siłą. W związku z tym współpraca przedsiębiorców w tym zakresie jest bardzo ważna i korzystna, stąd zrzeszanie się i idea izb gospodarczych – wyjaśnia Marek Kwiatkowski, prezes Izby Przedsiębiorców "Norda".

Istotnym elementem działalności Regionalnej Izby Przedsiębiorców "Norda" jest współpraca z władzami samorządowymi na różnych płaszczyznach.

Współpraca bardzo dobrze rozwija się z pracodawcami. Wiele problemów udaje nam się wspólnie rozwiązywać. To dotyczy i pracy, bo przecież to są przecież główni pracodawcy, ale dotyczy też i kształcenia przyszłych pracowników – wyjaśnia Gabriela Lisius, starosta powiatu wejherowskiego.

Regionalna Izba Przedsiębiorców "Norda" skupi się teraz na rozwoju biznesu w powiecie wejherowskim. Priorytetem będzie także jak największa możliwość współpracy członków izby między sobą.

Na najbliższym posiedzeniu rady wybrani zostaną między innymi wiceprezesi izby.

fot. TTM

fot. TTM

fot. TTM

fot. TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24