26.09.2020 20:00 2 Kwt/TTM

Orle: Zbierają pieniądze na samochód potrzebny do ratowania życia i zapraszają na festyn

źródło:zrzutka.pl

W najbliższą niedzielę (27 września) w Orlu odbędzie się festyn charytatywny, którego celem będzie zebranie środków na zakup wozu bojowego dla OSP Orle. Organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji.

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Orlu zbierają pieniądze na nowy wóz. Już w niedzielę odbędzie się festyn charytatywny "33 Star jest stary, zbieramy na nowy". W programie festynu będą między innymi pokazy medyczne oraz strażackie oraz degustacja specjałów koła gospodyń wiejskich. Dodatkowo zaplanowano liczne konkursy, biegi dla dzieci i dorosłych oraz występy artystyczne.

W trakcie festynu zaplanowano także otwarte zawody strongman.

Będą to zawody amatorskie, na które przyjeżdża 16 zawodników z całej Polski. Sędziować będzie Mateusz Ostaszewski wraz z Krzysztofem Kacnerskim. Ja poprowadzę to zawody, wszystko w celu charytatywnym dla OSP Orle – wyjaśnia Bartłomiej Szreder z Wejherowskiego Klubu Kulturystycznego i Sportów Siłowych "Apollo".

Wóz który obecnie służy strażakom ma już ponad 30 lat i jest bardzo awaryjny.

Nie chcemy naciskać naszych włodarzy. Chcemy sami zebrać jakąś kwotę. Naszym marzeniem jest nowy samochód. – wyjaśnia Mirosław Sikora, prezes OSP Orle.

Strażacy z Orla zbierają pieniądze także na portalu zrzutka.pl oraz biorą udział w #PiatkaDlaStrazaka.

Weź udział w akcji #PiątkaDlaStrażaka. Celem zbiórki jest pomoc przy zakupie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Orle. Zadanie jest proste, oznacz w komentarzu 3 znajomych, wpłać 5 zł na konto zrzutki jako pomoc przy zakupie nowego wozu strażackiego dla naszej jednostki. Czas na wykonanie zadania to 48h. Pomóż nam, abyśmy mogli pomóc Tobie – informują na portalu społecznościowym strażacy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24