07.09.2020 14:50 1 raz

Gdynianka ukrywała się latami ale i tak została zatrzymana

fot. KWP Gdańsk

Kilka lat ukrywała się mieszkańca Gdyni, która dokonywała oszustw przez internet. Wydano za nią szereg listów gończych w różnych częściach kraju. Nie uszła sprawiedliwości – została zatrzymana przez pomorskich stróżów prawa.

Gdańscy policjanci poszukujący kryminalistów wraz z kolegami z wydziału zajmującego się zwalczaniem cyberprzestępczości w okolicy Ostrołęki zatrzymali 26-latkę. Kobieta poszukiwana była kilkoma listami gończymi przez różne prokuratury w kraju w celu zatrzymania i tymczasowego aresztowania jako osoba podejrzana o popełnienie przestępstw oszustwa. Jak podają stróże prawa z Pomorza, za poszukiwaną wydano także kilkanaście zarządzeń w celu ustalenia miejsca pobytu.

Zatrzymanie kobiety ma związek z oszustwami internetowymi, gdzie sprawcy oferowali do sprzedaży towary, których nie wysyłali, a po wpłatach pieniędzy zamykali sklepy – czytamy w komunikacie Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Mieszkanka Gdyni ukrywała się przez kilka lat. Teraz trafiła do aresztu śledczego, skąd będzie odpowiadała za przestępstwa, których się dopuściła.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24