06.09.2020 12:54 1 raz

Bolesna porażka Gryfa na wyjeździe

fot. FB/WKS Gryf Wejherowo

Piłkarze Gryfa Wejherowo doznali kolejnej porażki, tym razem w sobotnim (5 września) starciu z Unią Swarzędz w ramach rozgrywek III ligi II grupy piłkarskiej. Gryfici w tym sezonie zgromadzili w sześciu meczach 7 punktów.

To był festiwal strzelecki piłkarzy Unii Swarzędz, którzy na swoim boisku podejmowali przyjezdnych z Wejherowa. Ale mecz rozpoczął się szczęśliwie dla piłkarzy ze Wzgórza Wolności, kiedy to w 7. minucie bramkę zaliczył Przemysław Trytko.

Potem już było gorzej. W 22. minucie wyrównał Mateusz Molewski. Prowadzenie z kolei na minutę przed gwizdkiem na przerwę zdobył Gerard Pińczuk.

Kolejne dwie bramki wpadły do siatki wejherowian po zmianie stron. W 66. minucie gola zdobył Michał Przybyła, a w 79. minucie wynik na 4-1 dla gospodarzy ustalił Tomasz Neumann.

</ div>

Przegrywamy w Swarzędzu z tamtejszą Uniąszą 4: 1???? Po dwóch porażkasz czas powalczyć o punkty w najbliższą sobotę z Gwardią Koszalin !!!! 1921 Historia która trwa ... ????????⚽️????????

„https://www.facebook.com/WKS-Gryf-Wejherowo-141570282579640/” > WKS Gryf Wejherowo & nbsp; Sobota, 5 września 2020 </ blockquote>

Po sześciu spotkaniach Gryf Wejherowo zajmuje 13. pozycję w tabeli III ligi II grupy piłkarskich rozgrywek. Na swoim koncie piłkarze z Wejherowa po dwóch zwycięstwach, remisie i trzech porażkach zgromadzili 7 punktów. Warto jednak dodać, że na niedziele (6 września) zaplanowano jeszcze mecze znajdujących się w tabeli poniżej klubu ze Wzgórza Wolności Nielby Wągrowiec, Pomorzanina Toruń oraz Unii Janikowo.

Za tydzień, a dokładnie 12 września Gryf na własnym terenie podejmie Gwardię Koszalin, która traci do wejherowian jeden punkt. Mecz zaplanowano na godzinę 17:00.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24