31.08.2020 16:28 0 raz

Piłkarki GOSRiT Luzino bez medalu z Krajowych Igrzysk LZS

GOSRiT Luzino

Dwa lata temu piłkarski GOSRiT Luzino zdobyły w Siedlcach tytuł wicemistrza Polski LZS w 6-piłkarskich. Tym razem zawodniczki z gminy Luzino musiały obejść się smakiem podczas rozegranych w Ciechanowie Krajowych Igrzysk LZS.

Reprezentacja Województwa Pomorskiego wyjechała tam w blisko stu osobowej grupie, wśród których znalazły się luzińskie piłkarki. Podopieczne trenera Sylwestra Piątka zagrały w mocno okrojonym składzie i ostatecznie zajęły 7 lokatę, na co złożyły się dwa zwycięstwa, remis i jedna porażka.

Dodajmy, że zawodniczki GOSRiT uczestniczyły jeszcze w zawodach przeciągania liny. W tej konkurencji były zdobycie medali. Ostatecznie uplasowały się na 4. miejscu. Do Ciechanowa drużyna z Luzina pojechała w składzie: Martyna Kurkowska, Magdalena Konkel, Weronika Mach, Julia Hebel i Monika Nadolska.

W zawodach w przeciąganiu liny swoich sił spróbowali też inni sportowi działacze z Luzina. Dyrektor GOSRiT Luzino Piotr Klecha, z trenerem w ośrodku Adamem Olejniczakiem w drużynie uplasowali się na 5. miejscu.

Podsumowując był to bardzo udany wyjazd reprezentacji Pomorza LZS, która zdobywała wiele medali m.in. w lekkiej atletyce, zapasach i koszykówce. Była to też okazja do integracji sportowców z terenu całego kraju z różnych dyscyplin sportowych – podsumowuje Piotr Klecha, który także pełni funkcję prezesa Pomorskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych.

Przyszło roczne Igrzyska LZS zaplanowano w Spale w województwie łódzki.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24