18.08.2020 10:41 0 raz/mat.pras

Sukces za oceanem

fot. Piotr Deyna/mat.pras.

Można o niej powiedzieć, że jest wulkanem energii i pomysłów. Swoją pasją i charyzmą podbija serca w social mediach. Kariera młodej Artystki przybiera na sile. Jak się okazuje projekty zachwycają także osobistości za granicą.

Wszelka pasja, praca, kreatywność i zaangażowanie w realizowane projekty MariKo, zostały zauważone w Los Angeles stolicy mody i mediów.

Zostaliśmy zaproszeni do partycypacji w światowym i kosmicznym starcie Rakiety Atlas V z Przylądka Canaveral na Florydzie, który Eva Blaisdell - Lady Rocket Space wspierała, by był jeszcze bardziej spektakularny. I chyba się udało - komentuje Marika Kołonowicz, Artystka.

W czasie raportowania wydarzenia ze startu rakiety, elementem show była prezentacja jeansowej kurtki z haftowaną tęczową rakietą autorstwa MariKo, stworzonej dla Evy Blaisdell - bizneswoman miksującej modę i sztukę, na rzecz rozwoju społeczno - ekonomicznego.

— Projekt kurtki z napisem "Lady Rocket Equal on Earth and in Space" zaprezentowano na kanałach Mediów Społecznościowych Lady Rocket Space. To ogromne wyróżnienie dla mojej pracy i mogę zdradzić, że to dopiero początek, dodaje Artystka.

Zaprezentowany projekt został odebrany bardzo pozytywnie i cieszy się ogromną popularnością.

— MariKo podbiła nasze serca i cieszymy się na dalszą współpracę z nią. Jesteśmy pewni, że kolejne projekty również będą tak spektakularne. Na pewno z dumą będziemy je prezentować tu w Los Angeles i jeszcze nie raz pojawią się na kanale Lady Rocket Space - mówi Eva Blaisdell.

fot. Piotr Deyna/mat.pras.

MariKa Kołonowicz - założycielka Pracowni Artystycznej MariKo, dyplomowana dziennikarka, projektantka i fotograf. Odkąd pamięta zawsze lubiła kreować rzeczywistość po swojemu. Swoją pasję postanowiła przerodzić w coś więcej. Artystka ma na koncie kilka wystaw m.in. w Królewskiej Fabryce Karabinów w Gdańsku, w Domu Kultury SM "Janowo" w Rumii, w Stoczni Cesarskiej w Gdańsku. Jest współautorką kolorowanki dla dorosłych Katarzyny Dorosz "Twojego Przewodnika pozytywnego życia", a także autorką wspaniałych kolczyków, które podbijają serca nie tylko w kraju, ale i za granicą.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24