15.08.2020 13:21 0 rp

Utrudnienia na wojewódzkiej 218: Zderzyło się 6 samochodów

Fot. Czytelnik

Strażacy zostali wysłani do zderzenia dwóch aut, jednak na miejscu okazało się, że tuż obok zderzyły się cztery inne pojazdy. Poszkodowana jest 12-letnia dziewczyna, która jest badana przez zespół ratownictwa medycznego. Na ulicy Ofiar Piaśnicy na wysokości zjazdu na Kąpino panują poważne utrudnienia w ruchu.

„Karambol na drodze do Piaśnicy” – piszą nasi Czytelnicy. Niestety informacje o dużej ilości samochodów, które uczestniczyły w tym zdarzeniu potwierdziły się, choć strażacy mówią o dwóch osobnych zdarzeniach, jednak w tym samym miejscu.

Zostaliśmy wezwani do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów, na miejscu okazało się, że na tej samej drodze doszło do kolizji kolejnych czterech pojazdów – relacjonuje dyżurny straży pożarnej w Wejherowie.

Strażacy informują o jednej osobie poszkodowanej. Jest nią 12-letnia dziewczyna badana przez ZRM. Na 218-stce po wyjeździe z Wejherowa panują spore utrudnienia. Wprowadzono w tym miejscu ruch wahadłowy. Przyczynami tych zdarzeń zajmą się mundurowi z wejherowskiej komendy.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24