14.08.2020 12:15 0 raz

Pierwszy mecz Gryfa przed własną publicznością

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

W sobotę (15 sierpnia) piłkarze Gryfa Wejherowo zagrają swój pierwszy mecz na Wzgórzu Wolności w sezonie 2020/2021 w III lidze. Żółto-czarni przed własną publicznością zmierzą się z Radunią Stężyca. Początek spotkania o godz. 17:00.

Radunia Stężyca dobrze rozpoczęła sezon od dwóch zwycięstw. Na inaugurację pokonała Gwardię Koszalin 1:0, a tydzień później rozgromiła Świt Skolwin aż 5:1. Cztery gole w tym spotkaniu zdobył Dawid Retlewski.

Piłkarze Gryfa Wejherowo również nie mają powodów do narzekań. Póki co wprawdzie zagrali jeden mecz, ale zakończyli go zwycięsko pokonując Górnik Konin 2:1.

Radunia Stężyca to czołowa drużyna poprzedniego sezonu w III lidze, która otarła się o awans do II ligi. Klub ze Stężycy w ligowej tabeli ostatecznie wyprzedził tylko KKS 1925 Kalisz o pięć punktów. Ale za to Radunia mogła pochwalić się bilansem meczów ligowych bez żadnej porażki (trzeba wyjaśnić, że z powodu pandemii ubiegłoroczny sezon zakończyli po 18. kolejkach).

Mecz Gryfa z Radunią odbędzie się 15 sierpnia. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godz. 17:00. Dodajmy, że klub ze Wzgórza Wolności zachęca do nabywania karnetów, z tego względu, że nadal przez trwającą epidemię koronawirusa w Polsce, nie mogą prowadzić otwartej sprzedaży biletów przed meczami.

Zachęcamy do zakupu, gdyż po wyczerpaniu puli sprzedaż karnetów zostanie zakończona. Przepisy nakładają na nas dokładną inwentaryzację osób przebywających na stadionie podczas meczów także prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości z PESELw celu zakupu karnetu. Oczywiście, jak tylko będzie możliwość sprzedaży biletów, niezwłocznie do tego przystąpimy, natomiast nie jesteśmy w stanie powiedzieć kiedy to nastąpi, stąd jeszcze raz gorący apel do wszystkich Kibiców o zakup karnetów – informuje WKS Gryf Wejherowo.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24