31.07.2020 10:30 0 mat. partnera Materiał partnera

Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie. Pani Małgosia schudła 22 kilogramy!

mat. partnera

Schudnij trwale, skutecznie i przede wszystkim bez efektu jo-jo!

Aby już na wiosnę zobaczyć pierwsze efekty wprowadzenia zmian w swoim stylu życia, najlepiej zacząć od teraz! Każdy z nas dobrze wie, jak wielką rolę w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia odgrywa zbilansowana dieta. Problem polega na tym, że nie wszyscy potrafimy tę wiedzę wprowadzić w życie i odpowiednio wykorzystać. Decyzję o przejściu na dietę podejmujemy z różnych powodów – chcemy się lepiej odżywiać, poprawić samopoczucie czy wyniki badań, jednak najczęściej jest to po prostu osiągnięcie wymarzonej sylwetki, w której czulibyśmy się najlepiej. Tak też było w przypadku Pani Małgosi – bohaterki tej metamorfozy.

mat.partnera

Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzje o odchudzaniu?

Decyzja ta była którąś z kolei w moim życiu jeżeli chodzi o odchudzanie. Źle się czułam z tak dużą nadwagą. Ostatecznie decyzje podjęłam, kiedy odkryłam, że mam problem z obcinaniem paznokci u nóg. Powiedziałam koniec, muszę pozbyć się brzucha!

Czy bała się Pani pierwszej wizyty?

Bardzo się bałam, w ogóle w siebie nie wierzyłam i w to, że mogę rozprawić się z nadprogramowymi kilogramami raz na zawsze. Najbardziej obawiałam się, że nie będę w stanie żyć bez ukochanych wówczas słodyczy i lampki wina wypijanej wieczorem. Ale dieta, którą skomponowała dla mnie Pani dietetyk okazała się smaczna, szybka i dostosowana do mojego intensywnego trybu życia.

Jakie błędy popełniała Pani przed kuracją?

Pojawiała się cała masa słodyczy, soli, tłuste posiłki, nieregularne jedzenie. Nie myślałam zupełnie o tym co jem, że ma to być moim paliwem i napędem do działania. Często podjadałam między posiłkami. Teraz wszystko zmieniło się o 180 stopni i niczego mi nie brakuje, nigdy nie czułam się tak dobrze!

Co Panią najbardziej motywowało?

Moją największą motywacją była dla mnie szwagierka, która wcześniej skorzystała z pomocy Projekt Zdrowie i WYGRAŁA – efekt wspaniały i godny podziwu. Ja też o takim marzyłam. Na pewno motywująco działały na mnie cotygodniowe spotkania z Panią dietetyk, moje wyniki, spadające kilogramy, centymetry, obniżający się wiek metaboliczny (ostatecznie zmienił się on z 60 na 38 lat), nowe ubrania, energia i samopoczucie. Mogłabym długo tak wymieniać!

Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji?

Jestem bardzo zadowolona z rezultatów jakie uzyskałam. Teraz wiem, że można osiągnąć dużo jeżeli tylko się chce, mocno w to wierzy i jeżeli oczywiście człowiek sam siebie nie oszukuje, bo to mija się z celem.

Jakie są Pani odczucia i emocje związane z tak spektakularną metamorfozą?

Naturalnie chciałabym jeszcze więcej schudnąć, ale teraz chyba należy to tylko pielęgnować. Jestem tak bardzo zadowolona z fantastycznego efektu i rewelacyjnej współpracy z ekipą Projekt Zdrowie, że nie wyobrażam sobie życia bez profilaktycznych spotkań, które mam zagwarantowane! W końcu zrozumiałam, że proces odchudzania nie polega na krótkotrwałej diecie, ale na trwałej zmianie nawyków żywieniowych. Oczywiście wszystkie zalecenia były dopasowane do mojego trybu życia i aktualnej formy. Rozwinęłam się również jeżeli chodzio planowanie! Nauczyłam się jak godzić pracę, przygotowanie posiłków z obowiązkami dnia codziennego. Teraz jestem świetnie zorganizowana i nawet Święta Bożego Narodzenia 2019 nie były mi straszne. Jestem z tego dumna i jeszcze raz bardzo dziękuję!

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Odważ się na zmiany i zapisz się na bezpłatną konsultację z dietetykiem pod numerem telefonu: 506 559 032 (Kosakowo) lub 691 494 264 (Wejherowo) lub za pomocą formularza kontaktowego kosakowo.projektzdrowie.info lub wejherowo.projektzdrowie.info Pamiętaj, cel to marzenie z datą realizacji!

PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Żeromskiego 38

81-198 Kosakowo

Tel. 506 559 032

E-mail: [email protected]

PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Fryderyka Chopina 8

84-200 Wejherowo

Tel. 691 494 264

E-mail: [email protected]

mat. partnera


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24