27.07.2020 15:16 0 raz

Są środki na rozkręcenie własnego biznesu

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Ponad 20 tysięcy złotych może otrzymać ten, kto zdecyduje się na otwarcie własnego biznesu. Na terenie powiatu wejherowskiego i puckiego rusza projekt „Twoja Szansa na własny biznes!". Jednak należy podkreślić, że o dotacje mogą się ubiegać mieszkańcy tylko wybranych gmin.

Projekt pod nazwą „Twoja Szansa na własny biznes!" skierowany jest do osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, zamieszkujących na terenie gmin województwa pomorskiego o niskim poziomie aktywności gospodarczej. Jeśli chodzi o powiat wejherowski, obejmuje on gminy: Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino i Łęczyce. Z terenu powiatu puckiego program dotyczy mieszkańców gminy Puck.

Głównym celem projektu jest utworzenie 40 miejsc pracy w ramach udzielonych środków na podjęcie działalności gospodarczej – wyjaśniają przedstawiciele PUP w Wejherowie.

I podkreślają, że na ten cel można zdobyć jednorazową dotację w wysokości 23 050 złotych.

Już trwa rekrutacja chętnych do udziału w tym projekcie. Zainteresowani mogą się kontaktować z sekretariatem Stowarzyszenia "Wolna Przedsiębiorczość" pod nr. tel. 58 350 51 40 i adresem e-mail – [email protected]

Szczegóły dotyczące projektu oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie stowarzyszenia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24