19.07.2020 22:37 0 NW

Zaginął podopieczny schroniska w Koleczkowie

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum TTM

W Koleczkowie trwają poszukiwania 52-letniego mężczyzny, podopiecznego Stowarzyszenia Edukatorów i Terapeutów „Zaczarowani”.


Aktualizacja, godz. 22:30

Policja poinformowała, że zaginiony w niedzielę (19 lipca) mężczyzna został odnaleziony. Poszukiwany dotarł do Gdyni, gdzie znalazły go służby. Na miejsce wezwany został zespół ratownictwa medycznego, w celu potwierdzenia stanu zdrowia mężczyzny. Jak podaje sierż.sztab. Karolina Pruchniak, jego stan zdrowia jest dobry.


Aktualizacja, godz. 15:20

Jak informuje zastępca oficera prasowego, sierż.sztab. Karolina Pruchniak, mężczyzna opuścił schronisko w niedzielę (19 lipca) około godziny 8:00.

Ubrany jest w zieloną kurtkę, rybaczki ¾ w kolorze czerwonym i kapcie. Poszukiwany jest wysoki, bardzo szczupły i na stałe przyjmuje leki. Jak zaznacza policja, nie powinien przebywać sam.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji. Można także zadzwonić pod numer 112.


Około godziny 13:00 do służb wpłynęło zawiadomienie o zniknięciu podopiecznego Schroniska w Koleczkowie na ulicy Kamińskiej 1. Jak poinformowały służby, mężczyzna ma zaniki pamięci.

W poszukiwaniach bierze udział pięć zastępów straży pożarnej z OSP, jeden z PSP oraz policja.

O postępach w działaniach służb będziemy informować na bieżąco.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24