03.07.2020 16:00 0 raz

Gmina Puck: Mężczyzna wypił alkohol i zaatakował znajomego

fot. KPP Puck

W jednej z miejscowości na terenie gminy Puck doszło do pobicia. Młody mężczyzna pobił starszego. Szybko został zatrzymany przez kryminalnych.

We wtorek (30 czerwca) około godziny 8:00 funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pucku przyjęli zawiadomienie dotyczące pobicia. Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem przy jednym ze sklepów na terenie gminy Puck.

Z ustaleń śledczych wynika, iż 52-letni pokrzywdzony będąc koło sklepu został zaatakowany przez znanego mu młodego mężczyznę, który był pod widocznym wpływem alkoholu. Sprawca pobił go, po czym odszedł z miejsca zdarzenia. W związku z tą sytuacją, jeszcze tego samego dnia po złożeniu zawiadomienia przez pokrzywdzonego, kryminalni zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który był w miejscu zamieszkania - relacjonuje st.sierż. Ewa Bresińska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pucku.

Sprawca został przewieziony do puckiej komendy i został osadzony w policyjnym areszcie.

Śledczy przesłuchali zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzut dotyczący występku o charakterze chuligańskim. Prokurator zastosował wobec 27-latka dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju i zakaz zbliżania oraz kontaktowania się z pokrzywdzonym - dodała przedstawicielka puckich stróżów prawa.

Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia więzienia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24