13.06.2020 14:21 0 mike

Śmiertelny wypadek w Brzeźnie Lęborskim, zginął 34-letni mężczyzna

Fot. Marek Trybański/TTM

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w sobotę (13 czerwca), w Brzeźnie Lęborskim. Z nieznanych dotąd przyczyn kierujący samochodem marki Peugeot zjechał z pasa ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. Mimo podjętej resuscytacji, nie udało się przywrócić czynności życiowych 34-latka, który zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło około godziny 13:15, na drodze łączącej Brzeźno Lęborskie ze Świchowem. Kierujący samochodem z nieznanych na razie przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejsce zadysponowano zespoły ratownictwa medycznego oraz pięć zastępów strażackich. Informacje o zdarzeniu potwierdziła sierż. Karolina Pruchniak z Komedy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Kierujący autem marki Peugeot zjechał z drogi w miejscowości Brzeźno Lęborskie i uderzył w drzewo. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności tego wypadku – powiedziała przedstawicielka wejherowskiej komendy.

Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM

Mimo podjętej na miejscu resuscytacji, nie udało się przywrócić czynności życiowych 34-latka. Wiadomo, że w wypadku nie uczestniczyły inne osoby, mężczyzna podróżował sam. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia drogowego będą wyjaśniać śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie pod nadzorem prokuratora.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24