22.05.2020 15:00 6 mike/KPP Puck

Wspólna libacja zakończyła się awanturą. Pobity 52-latek trafił do szpitala

Źródło: KPP Puck

Do ośmiu lat więzienia grozi 36-letniej kobiecie i 37-latkowi z gminy Krokowa, którzy zostali zatrzymani w związku z ciężkim pobiciem 52-letniego mężczyzny. Okazało się, że cała trójka wcześniej spożywała alkohol. Podejrzani najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Do opisanego zdarzenia doszło kilka dni temu. Policjanci z komisariatu w Krokowej zostali wezwani do interwencji domowej, a zgłaszający sygnalizowali zakłócanie porządku. Na miejscu mundurowi zastali leżącego na podłodze mężczyznę, który wymagał pomocy medycznej. Po udzieleniu pierwszej pomocy wezwali zespół ratownictwa medycznego.

Ustalenia, jakie przeprowadzili funkcjonariusze, wskazywały, że 52-letni mężczyzna spożywał alkohol wraz z 36-letnią kobietą i 37-letnim mężczyzną. Podczas spotkania doszło między nimi do kłótni, w trakcie której mieszkaniec gminy Krokowa został przez nich pobity. Obrażenia, jakie odniósł poszkodowany, spowodowały u niego ciężki uszczerbek na zdrowiu i trafił do szpitala. Sprawcy zostali zatrzymani jako osoby podejrzewane o pobicie mieszkańca gminy Krokowa. Przeprowadzone badania na zawartość alkoholu w ich organizmach wykazały około 3 promile – informuje st. sierż. Ewa Bresińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

Źródło: KPP Puck

Na miejscu zabezpieczono ślady i dowody przestępstwa. Zatrzymani usłyszeli zarzuty pobicia z ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu. Jest to przestępstwo zagrożona karą pozbawienia wolności do ośmiu lat.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24