07.04.2020 20:22 0 NW

Mobilizacja służb: W Karczemkach zaginął 69-letni mężczyzna

Fot. Monika Wejer

W Karczemkach trwają poszukiwania starszego mężczyzny, który około godziny 12:00 wyszedł na spacer z psem i do tej pory nie wrócił.


Aktualizacja, godz.21:20

Policja ujawniła dane poszukiwanego. Zaginiony to 69-letni Sylwester K.. Mężczyzna ma 185 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie siwe włosy i łysinę czołową. Ubrany był w ciemno-niebieskie spodnie dresowe, kurtkę i granatową czapkę z daszkiem w emblematem Marynarki Wojennej.

Ostatni raz kontakt z rodziną miał we wtorek (7 kwietnia) koło południa.

W tej chwili trwają poszukiwania w rejonie lasu i jeziora, gdzie najprawdopodobniej zaginął mężczyzna – informuje Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu poszukiwanego proszone są o kontakt telefoniczny: 58 672 97 22/36 lub 997/112. Ewentualnie można się także skontaktować z najbliższą jednostką policji.


We wtorek (7 kwietnia) o godzinie 18:30 służby otrzymały zgłoszenie dotyczące zaginięcia starszego mieszkańca Karczemek. Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej z powiatu wejherowskiego, którzy na swoim wyposażeniu mieli łódź pontonową, oraz żandarmeria wojskowa i policja.

Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że poszukiwany to 69-letni mężczyzna, który prawdopodobnie wyszedł z domu w samo południe i do tej pory nie ma z nim kontaktu.

Dowiedzieliśmy się, że starszy pan bardzo często chodził na spacery z psem w okolice jeziora Tuchomskiego. Między innymi tam prowadzone są nasze działania – informują strażacy.

Fot. Monika Wejer Fot. Monika Wejer Fot. Monika Wejer Fot. Monika Wejer Fot. Monika Wejer

O postępach poszukiwań postaramy się informować na bieżąco.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24