05.04.2020 12:00 0 Mat. red. Artykuł sponsorowany

Pisz i zarabiaj pieniądze: Jak zdobyć zdalną pracę w USA

Mat. pras.

Utalentowani i zdyscyplinowani autorzy, którzy potrafią nie tylko pisać kompetentnie i interesująco, ale zawsze dotrzymują terminów, są bardzo poszukiwani na rynku pracy.

W amerykańskich instytucjach edukacyjnych jednym z najpopularniejszych rodzajów prac pisemnych jest esej. Od studentów wymaga się ich napisania na każdym etapie szkolenia – od przyjęcia do ukończenia studiów, ale nie wszyscy mogą z powodzeniem poradzić sobie z tym zadaniem. Dlatego dla tych, którzy są sprytni w napisaniu tekstów, zapotrzebowanie na tego rodzaju twórcze działania jest okazją do potwierdzenia swoich umiejętności pisania i poprawienia sytuacji finansowej.

Gdzie znaleźć taką pracę?

Utalentowani i zdyscyplinowani autorzy, którzy potrafią nie tylko pisać kompetentnie i interesująco, ale zawsze dotrzymują terminów, są bardzo poszukiwani na rynku pracy. Podstawowym wymaganiem dla kandydata jest doskonały angielski! Istnieje wiele projektów, które codziennie przyjmują nowych autorów do swojego zespołu. Jedną z takich firm jest payforessay.net.

Ile możesz zarobić i co jest do tego potrzebne?

Pisanie esejów jest całkowicie legalną pracą i całkiem opłacalną! Zarobki będą zależeć od tego, ile czasu autor jest ogólnie gotów poświęcić na swoją pracę oraz od tego, jak wysokiej jakości i w jak krótkim czasie esej będzie napisany.

Kolejnym czynnikiem wpływającym na cenę eseju jest stopień złożoności zamówienia. Tak więc cena za esej dla licealisty zaczyna się od 13 USD za stronę, przy warunku, że praca nie jest pilna, czyli autor ma do 20 dni na napisanie tekstu. Jeśli zostaniesz poproszony o napisanie tego eseju w ciągu 3 godzin, możesz zarobić od 35 USD za stronę. Jednocześnie 1 strona eseju dla studenta może kosztować od 23 do 44 dolarów, w zależności od pilności.

Im więcej zamówień – tym większy jest dochód! Przy czym autor nie ponosi żadnych kosztów – musi mieć tylko dostęp komputera i internetu.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24